Продаж, Квартира Budva Ostalo, 24 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Ostalo

Xix Ulica, 85310 Budva, Crna Gora

105.000 €

4.375 € / m²

Кімнати

Студія

Санузли

1

Площа

24 m²

Поверх

1

Квартира в Будві № 2581 Пропонується на продаж сучасна квартира площею 24 м² з видом на гори та місто. Квартира світла, з великими вікнами та виходом на балкон, звідки відкривається приємний вид на міську забудову Будви та гірський пейзаж. Планування включає: • житлову зону з місцем для сну • кухню з обідньою зоною • ванну кімнату з душовою кабіною • балкон з відкритим видом на місто та гори Обладнання та техніка: • Кухня обладнана всією необхідною технікою: холодильник, електричний чайник, обідній стіл з барними стільцями • Спальня: двоспальне ліжко, шафа для зберігання, кондиціонер, телевізор • Ванна кімната: душова кабіна, пральна машина, сушарка, бойлер Розташування: • супермаркети та магазини, ТЦ Mega Mall — 200–300 м • кафе та ресторани — 300 м • автобусна станція Будви — близько 900 м • пляж Словенська Пляжа — близько 1 км • центр міста — близько 1 км • Старе місто Будви — близько 1,5 км Інвестиційний потенціал: Будва є головним туристичним центром Чорногорії та користується великим попитом серед туристів протягом усього року. Квартира відмінно підходить як для короткострокової оренди, так і для довгострокової оренди.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 21.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

105.000 €

Внесок

21.000 €

Кредит

84.000 €

Відсотки

56.070 €

Сума щомісячного платежу

467 €

Зовнішнє посилання

Запустити навігацію за допомогою