Продаж, Будинок Budva Seoce, 105 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Budva, Seoce

Seoce, Crna Gora

210.000 €

2.000 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

105 m²

Будинок у Сеоці, № 960 Продається будинок у Будві, в поселенні Сеоке. Будинок розташований на ділянці площею 250 м2. З балкона та з вікон відкривається прекрасний вид на море. Можливе будівництво другого поверху. Перед будинком є парковка. У підвалі будинку знаходиться склад / технічне приміщення площею 40 м2. Будинок повністю мебльований та обладнаний, також зроблено свіжий ремонт. У цій області змішуються гірське та морське повітря, що створює унікальний і корисний мікроклімат.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 42.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

210.000 €

Внесок

42.000 €

Кредит

168.000 €

Відсотки

112.140 €

Сума щомісячного платежу

934 €

Зовнішнє посилання

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Budva, Seoce

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Seoce

Budva, Seoce

M-1, 85310 Budva, Crna Gora

Двокімнатна квартира на продаж Seoce, Budva – 97 м², 2 ванних. Ціна: 145.000 €

Двокімнатна

2

97 m²

Продаж

145.000 €

Продаж - Квартира Budva, Seoce

Терміново

Квартира

7. jan 2026.
Продаж - Квартира Budva, Seoce

Budva, Seoce

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Seoce, Budva – 103 м², 2 ванних. Ціна: 345.000 €

Двокімнатна

2

103 m²

Продаж

345.000 €

Продаж - Квартира Budva, Seoce

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Seoce

Budva, Seoce