Продаж, Квартира Budva Petrovac, 56 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

160.000 €

2.857,1 € / m²

Кімнати

2

Санузли

1

Площа

56 m²

Поверх

3

Квартира в Петровці, № 1182 Прекрасна двокімнатна квартира, 56 м2, розташована на третьому поверсі, в охоронюваному житловому комплексі з басейном у Петровці. Квартира повністю мебльована та готова до заселення. Комплекс знаходиться приблизно за 250 метрів від пляжу Петровац і в безпосередній близькості до прекрасного пляжу Лучице. Квартира має дуже вигідне розташування, оскільки знаходиться поруч з магазинами, ресторанами та місцями для розваг, але одночасно захищена від натовпів туристів під час літнього періоду.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 32.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

160.000 €

Внесок

32.000 €

Кредит

128.000 €

Відсотки

85.440 €

Сума щомісячного платежу

711 €

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Однокімнатна квартира на продаж Petrovac, Budva – 56 м², 1 ванна. Ціна: 135.000 €

Однокімнатна

1

56 m²

Продаж

135.000 €

Продаж - Квартира Budva, Petrovac

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Двокімнатна квартира на продаж Petrovac, Budva – 52 м², 1 ванна. Ціна: 135.000 €

Двокімнатна

1

52 m²

Продаж

135.000 €

Продаж - Квартира Budva, Petrovac