Продаж, Квартира Kotor Kostanjica, 68 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Kotor, Kostanjica

Kostanica, Crna Gora

310.000 €

4.558,8 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

68 m²

Комплекс у Костаниці, № 917 Продаються 3 розкішні квартири в комплексі, оточеному лісами. Одна квартира двоповерхова, інші на одному поверсі. Також одна з квартир повністю мебльована. Кожна квартира має прекрасний вид на море, містечко Пераст і два острови навпроти нього. Поблизу є пляж і причал для яхт. Комплекс має панорамний ліфт, який веде до моря. Квартири обладнані матеріалами високої якості: • інтер'єр з дерев'яних та дубових паркетних підлог • система опалення-охолодження; • підігрів підлоги у ванних кімнатах • теплоізоляція • кераміка високої якості; • ванна кімната з Villeroy & Boch; • підвісні стелі, гараж і панорамний ліфт.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 62.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

310.000 €

Внесок

62.000 €

Кредит

248.000 €

Відсотки

165.539 €

Сума щомісячного платежу

1.378 €

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Kotor, Kostanjica

Kotor, Kostanjica

Kostanica, Crna Gora

Двокімнатна квартира на продаж Kostanjica, Kotor – 66 м², 1 ванна. Ціна: 250.000 €

Двокімнатна

1

66 m²

Продаж

250.000 €

Продаж - Квартира Kotor, Kostanjica

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Kotor, Kostanjica

Kotor, Kostanjica

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Kostanjica, Kotor – 92 м², 1 ванна. Ціна: 350.000 €