Продаж, Земля Danilovgrad Zagarač, 3700 m2

16. okt 2025.
Advert Image
1 / 6
Ivana Master

Ivana Master

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Земля Danilovgrad, Zagarač

Адреса за запитом

50.000 €

13,5 € / m²

Площа

3700 m²

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 10.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

50.000 €

Внесок

10.000 €

Кредит

40.000 €

Відсотки

26.700 €

Сума щомісячного платежу

222 €

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Схожа нерухомість
Продаж - Земля Danilovgrad, Ostalo

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Продаж - Земля Danilovgrad, Ostalo

Danilovgrad, Ostalo

Danilovgrad

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Danilovgrad – 4000 м². Ціна: 40.000 €

4000 m²

Продаж

10 €/m²

40.000 €

Продаж - Земля Danilovgrad, Kujava

Земля

20. mart 2026.
Продаж - Земля Danilovgrad, Kujava

Danilovgrad, Kujava

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Kujava, Danilovgrad – 3783 м². Ціна: 45.000 €

3783 m²

Продаж

11,9 €/m²

45.000 €

Продаж - Земля Danilovgrad, Jastreb

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Danilovgrad, Jastreb

Danilovgrad, Jastreb

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Jastreb, Danilovgrad – 3515 м². Ціна: 49.200 €

3515 m²

Продаж

14 €/m²

49.200 €

Продаж - Земля Danilovgrad, Donji Zagarač

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Danilovgrad, Donji Zagarač

Danilovgrad, Donji Zagarač

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Zagarač, Danilovgrad – 3700 м². Ціна: 50.000 €

3700 m²

Продаж

13,5 €/m²

50.000 €

Продаж - Земля Danilovgrad, Ostalo

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Danilovgrad – 3614 м². Ціна: 54.500 €

3614 m²

Продаж

15,1 €/m²

54.500 €

Продаж - Земля Danilovgrad, Ostalo

Земля

9. mart 2026.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Danilovgrad – 4000 м². Ціна: 35 €

4000 m²

Продаж

0 €/m²

35 €

Продаж - Земля Danilovgrad, Spuž

Земля

5. mart 2026.
Продаж - Земля Danilovgrad, Spuž

Danilovgrad, Spuž

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Spuž, Danilovgrad – 1600 м². Ціна: 40.000 €

1600 m²

Продаж

25 €/m²

40.000 €

Продаж - Земля Danilovgrad, Spuž

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Danilovgrad, Spuž

Danilovgrad, Spuž

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Spuž, Danilovgrad – 2044 м². Ціна: 41.000 €

2044 m²

Продаж

20,1 €/m²

41.000 €