Продаж, Квартира Podgorica Tuški Put, 52 m2

Premium

11. maj 2026.
Advert Image
1 / 10
Monika  Deda

Monika Deda

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Tuški Put

Адреса за запитом

120.000 €

2.307,7 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

52 m²

Поверх

Перший поверх

Продається однокімнатна квартира площею 52м² на Тушківському шляху. Розташована на високому першому поверсі будівлі медичних працівників. Квартира має функціональну планування та складається з вітальні, кухні та їдальні, спальні, ванної кімнати та тераси. Завдяки хорошій організації простору та поверховості, вона ідеальна як для сімейного життя, так і для оренди. Локація забезпечує відмінну доступність до всіх важливих зручностей – поблизу знаходяться супермаркети, школи, дитячі садки, аптеки та інші зручності, необхідні для повсякденного життя.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 24.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

120.000 €

Внесок

24.000 €

Кредит

96.000 €

Відсотки

64.080 €

Сума щомісячного платежу

534 €

  • Uploaded content
    Domus Nekretnine

    Monika Deda

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Podgorica, Tuški Put

Квартира

6. feb 2026.
Продаж - Квартира Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Tuški Put, Podgorica – 48 м², 1 ванна. Ціна: 125.000 €

Однокімнатна

1

48 m²

Продаж

125.000 €

Продаж - Квартира Podgorica, Tuški Put

Квартира

18. nov 2025.
Продаж - Квартира Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Tuški Put, Podgorica – 50 м², 1 ванна. Ціна: 130.000 €

Однокімнатна

1

50 m²

Продаж