Продаж, Квартира Podgorica Zabjelo, 36 m2

21. jan 2026.
Advert Image
1 / 6
Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

77.000 €

2.138,9 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

36 m²

Поверх

4

ПОДГОРИЦЯ ~ Забйело~ квартира ПРОДАЖ Продається нова, незаселена квартира площею 36м2 у Забйело, за Multicom. Розташована на 4-му поверсі будівлі. Вона готова до заселення. Необладнана, що дає майбутньому власнику можливість обладнати її на свій розсуд. Будинок має ліфт. Квартира однокімнатна і складається з вітальні, їдальні, кухні, спальні, коридору та ванної кімнати. Розташована в привабливому місці поруч зі школами, дитячими садками, численними магазинами та крамницями.. ЦІНА: 77 000e

Особливості

Стан

Новобудова

Сантехнічне обладнання

Душова кабіна

Паркінг

Можливість придбати гараж, Можливість орендувати гараж

Обстановник

Не мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 15.400 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

77.000 €

Внесок

15.400 €

Кредит

61.600 €

Відсотки

41.118 €

Сума щомісячного платежу

342 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Podgorica, Zabjelo

Квартира

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Квартира Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Студія квартира на продаж Zabjelo, Podgorica – 33 м², 1 ванна. Ціна: 75.900 €

Студія

1

33 m²

Продаж

75.900 €

Продаж - Квартира Podgorica, Zabjelo

Квартира

24. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Квартира Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Zabjelo, Podgorica – 36 м², 1 ванна. Ціна: 77.000 €