Продаж, Будинок Bar Utjeha, 278 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Bar, Utjeha

Uteha, Crna Gora

330.000 €

1.187,1 € / m²

Кімнати

3

Санузли

3

Площа

278 m²

Будинок в Утеці, № 959 Продається будинок з басейном на першій лінії в поселенні Утеха. Будинок знаходиться всього в 30 метрах від моря та приблизно в 15 км від центру міста Бар. Двоповерховий будинок площею 278 м2 має ділянку загальною площею 70 м2. У будинку є: кухня зі столовою, вітальня, три спальні, три ванні кімнати. З ділянки відкривається прекрасний вид на море. У будинку проведено інтернет, кабельне телебачення, кондиціонери, підлогове опалення (у вітальні та ванній), камін. Перед будинком знаходиться басейн (7 x 13 м) та паркування для двох автомобілів. Бар — одне з найпопулярніших курортів. Це місто справедливо вважається одним з найсонячніших місць у Європі. 270 сонячних днів на рік, температура води в діапазоні від 24 до 26 градусів і безмежні маси оливкових і фруктових дерев — ось що робить Бар унікальним місцем для знайомства та оздоровчого відпочинку. Також Бар — велике портове місто в країні. Але не бійтеся цього факту, як і будь-яке інше чорногорське місто, Бар захоплює своєю чистотою та охайністю.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 66.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

330.000 €

Внесок

66.000 €

Кредит

264.000 €

Відсотки

176.219 €

Сума щомісячного платежу

1.467 €

Зовнішнє посилання

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Схожа нерухомість
Продаж - Будинок Bar, Utjeha

Будинок

2. feb 2026.
Продаж - Будинок Bar, Utjeha