Продаж, Квартира Budva Rafailovići, 54 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 16

Зовнішнє посилання

Tina  Arhangeljskaja

Tina Arhangeljskaja

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Rafailovići

Адреса за запитом

190.000 €

3.518,5 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

54 m²

Поверх

2

Квартира з басейном на даху в Рафаїловичах — 250 метрів від моря. ​У туристичному поселенні Рафаїловичі продається сучасна квартира площею 54 м². Об'єкт розташований на другому поверсі семиповерхового житлового будинку, основною перевагою якого є приватна зона для відпочинку з басейном на даху та панорамним видом на Адріатику. ​Переваги розташування: ​Відстань до моря: 3 хвилини легкого ходьби до набережної та пляжів. ​Інфраструктура: У безпосередній близькості знаходяться найкращі рибні ресторани на узбережжі, кафе та магазини, тоді як будинок розташований подалі від основного туристичного шуму. ​ Простір і інтер'єр: Планування розроблено з акцентом на ергономіку: ​Коридор; ​Окрема спальня; ​Ванна кімната; ​Яскрава вітальня з кухонною зоною; ​Тераса. ​Квартира повністю мебльована та обладнана сучасною технікою. В інтер'єрі домінують світлі тони, які в поєднанні з великими віконними поверхнями створюють повітряну та приємну атмосферу. ​ Правовий статус: Документація чиста (1/1) і об'єкт повністю готовий до продажу. Ця пропозиція підходить як для особистого проживання, так і для інвестицій з високим потенціалом для оренди. ​ Зв'яжіться з нами, щоб домовитися про перегляд або отримати детальний аналіз інвестиційної привабливості об'єкта.

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 38.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р