Продаж, Квартира Budva Bečići, 55 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

140.000 €

2.545,5 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

55 m²

Поверх

4

Квартира в Бечичах, № 2310 Продається квартира в курортному місті Бечичі. Відкрийте для себе справжній куточок раю на узбережжі Адріатичного моря! У курортному місті Бечичі, в комплексі з басейном, пропонується на продаж комфортна та стильна однокімнатна квартира. З власним паркувальним місцем на території комплексу. Основні характеристики: Локація: Бечічі, в комплексі з басейном та прекрасним видом на море. Площа: 55 м² Поверх: 4-й з 4-х Управлінська компанія: так Відстань до моря: 450 метрів Відстань до центру Будви: 2,8 км Опис: Ця прекрасна квартира стане ідеальним місцем для вашого літнього відпочинку. Сучасний дизайн, просторий та світлий інтер'єр, панорамні вікна з видом на море — все це створить атмосферу комфорту та затишку. На території комплексу є басейн, де ви зможете насолоджуватися теплим сонцем та освіжаючою водою. На пішохідній відстані знаходиться один з найкрасивіших пляжів, який у 1935 році здобув Гран-прі в Парижі як найкрасивіший в Європі. Прогулюючись набережною, ви зможете відвідати безліч приємних кафе та ресторанів, насолоджуючись мальовничими краєвидами та смачною кухнею. Розташування квартири робить її не тільки зручною для проживання, але й привабливою для оренди. За 30 метрів від будинку знаходиться продуктовий магазин. На території комплексу є пральня, управлінська компанія, співробітники якої за потреби допомагають з дрібними ремонтами. Загалом 450 метрів до пляжу і всього кілька хвилин їзди до центру Будви з численними кафе, ресторанами та магазинами. Переваги: Чудовий вид на море Близькість до пляжу Розвинута інфраструктура комплексу Високий потенціал для оренди Не пропустіть можливість стати власником цієї чудової нерухомості, яка стане вашою оазою на узбережжі та вигідною інвестицією.