Продаж, Квартира Budva Bečići, 50 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

201.280 €

4.025,6 € / m²

Кімнати

Студія

Санузли

1

Площа

50 m²

Квартира в Бечичах, № 2255 Ми представляємо вам новий захоплюючий житловий комплекс, розташований у мальовничій курортній зоні Бечичі. Цей проект є втіленням мрії про дім біля моря, пропонуючи більшості квартир неперевершений вид на узбережжя. Розроблений з використанням сучасних будівельних технологій та оформлений у сучасному стилі, цей комплекс пропонує різноманітні житлові планування: від затишних однокімнатних до просторий трикімнатних квартир. Кожна квартира спроектована так, щоб забезпечити вам максимальний комфорт і функціональність, а роботи виконує інвестор з підтвердженою репутацією надійності. Жителям доступна власна закрита парковка, що є значною перевагою. Крім того, ми пропонуємо спеціальні умови покупки квартир за акційною ціною 2400 євро за м² з можливістю вибору гнучкої системи оплати. Ціна парковочного місця становить 20 000 євро, що робить вашу інвестицію ще більш цінною. Обирайте життя в новому вимірі з цим унікальним житловим комплексом, де кожен день буде наповнений комфортом, красою та якістю. (function() { var moduleScript = document.createElement(’script’); moduleScript.src = ’//admin.realtyprotech.com/services/module/script.js’; moduleScript.addEventListener(’load’, function() { RPTModule.init({ token: ’woow_ivanovici’, color: ’#0058B9’, showButton: 1, text: ’Обрати квартиру’,icon: 1, }); }); document.head.appendChild(moduleScript); })(); .RPTModule-btn{bottom: 130px; right: 40px;}

Особливості

Стан