Продаж, Квартира Budva Lazi, 30.36 m2

-
-
Продаж
Квартира Budva, Lazi
Адреса за запитом
75.000 €
2.470,4 € / m²
Кімнати
1
Санузли
1
Площа
30.36 m²
Поверх
1
Представницький розкішний проект у туристичному місті (Будва). Ми представляємо вам квартиру площею 30,36 квадратних метра в новому житловому комплексі, який наразі будується. Комплекс розташований у розвиваючому та облаштованому районі Лази в Будві - перлині адріатичного узбережжя. Ця територія відома добре розвинутою інфраструктурою, легким доступом і популярністю серед туристів та місцевих жителів. П'ятиповерхова будівля будується з використанням високоякісних, преміум-матеріалів. Використовуються відомі бренди, такі як кераміка Marazzi, душові системи та вбудовані установки Grohe SmartBox, лаковані МДФ внутрішні двері з магнітними замками, віконні системи REHAU, паркет Tarkett з обробленого дуба та багато іншого. Будівля буде обладнана системою відеоспостереження та охоронною сигналізацією, а в коридорах буде встановлено чутливе освітлення на дотик. Проект реалізується надійними інвесторами з Подгориці. Завершення будівництва будівлі заплановано на травень 2027 року. Планування та площа: - Загальна площа: 30,36 м² - Коридор: 2,74 м² - Ванна кімната: 3,5 м² - Кухня: 4,2 м² - Вітальня: 11,6 м² - Окрема спальня: 8,32 м² - Розташування: Квартира на високому першому поверсі (цей поверх вже побудований), нижче знаходиться двоповерховий гараж (цей поверх вже побудований). Парковочне місце можна купити в будівлі за необхідності. Чому це відмінна пропозиція: - Відмінне співвідношення ціни та якості для інвесторів і тих, хто шукає комфортне житло в престижному туристичному місті. - Готово до заселення після завершення, висока ліквідність і потенціал для оренди завдяки привабливій локації та попиту на ринку Будви. - Прозора історія інвесторів і проектна документація. Договір нотаріально засвідчений, нотаріусу надані всі необхідні дозволи. Ви зацікавлені в цій нерухомості? Зв'яжіться з нами, щоб запланувати перегляд і отримати додаткову інформацію.