Продаж, Будинок Herceg Novi Ostalo, 98 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Crna Gora

250.000 €

2.551 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

98 m²

Будинок у Херцег-Новому, № 1286 Прекрасний будинок пропонується на продаж у Херцег-Новому. Будинок розташований у тихому районі, неподалік від історичного Старого міста. Загальна площа будинку становить 98 м2. Будинок поділений на дві маленькі квартири. Планування квартир: спальня, ванна кімната, кухня, поєднана з вітальнею та їдальнею. Площа кожної квартири становить 49 м2. У квартирах є комора. З тераси будинку відкривається чудовий вид на історичну фортецю Херцег-Нового. Є дозвіл на будівництво додаткового поверху та даху. Відстань до моря та головної міської набережної становить 250 метрів. Поблизу є вся необхідна інфраструктура: магазини, кафе, ресторани тощо.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 50.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

250.000 €

Внесок

50.000 €

Кредит

200.000 €

Відсотки

133.499 €

Сума щомісячного платежу

1.112 €

Будинок

26. apr 2026.
Продаж - Будинок Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Адреса за запитом

Трикімнатна будинок на продаж Ostalo, Herceg Novi – 107 м², . Ціна: 300.000 €

3

-

107 m²

Продаж

300.000 €

Продаж - Будинок Herceg Novi, Ostalo

Будинок

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Однокімнатна будинок на продаж Ostalo, Herceg Novi, 1 ванна. Ціна: Ціна за запитом