Продаж, Будинок Bar Ostalo, 300 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Bar, Ostalo

Bar, Crna Gora

350.000 €

1.166,7 € / m²

Кімнати

6

Санузли

5

Площа

300 m²

Будинок у Барі, № 1315 Продається триповерховий будинок у Зеленій зоні, на Барській рив'єрі, за 150 метрів від моря. Площа будинку становить 300 м2. Планування будинку: На першому поверсі: вітальня, з'єднана з кухнею, ванна кімната, гараж. На другому поверсі: 2 апартаменти, які мають таке планування: вітальня, з'єднана з кухнею, 1 спальня, ванна кімната та тераса з видом на море. На третьому поверсі: 2 апартаменти, які мають таке планування: вітальня, з'єднана з кухнею, 2 спальні, ванна кімната та тераса з видом на море.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 70.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

350.000 €

Внесок

70.000 €

Кредит

280.000 €

Відсотки

186.899 €

Сума щомісячного платежу

1.556 €

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Ostalo, Bar – 300 м², 4 ванних. Ціна: 380.000 €

7

4

300 m²

Продаж

380.000 €

Продаж - Будинок Bar, Ostalo

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Mišići, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Ostalo, Bar – 310 м², 4 ванних. Ціна: 265.000 €

6

4

310 m²

Продаж

265.000 €

Продаж - Будинок Bar, Ostalo

Будинок

4. apr 2026.

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Ostalo, Bar – 293 м², 3 ванних. Ціна: 350.000 €