Продаж, Квартира Tivat Krašići, 84 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Tivat, Krašići
Krašići, Crna Gora
300.000 €
3.571,4 € / m²
Кімнати
3
Санузли
2
Площа
84 m²
Квартира в Крашичах №903 У найкрасивішому місці Которської затоки, на півострові Луштиця, продається будинок, що знаходиться всього в 30 метрах від моря. Будинок розташований на ділянці загальною площею 320 м2. Поряд з будинком є красивий сад. Будинок складається з трьох спалень, вітальні, двох ванних кімнат, трьох терас і підвалу. Також є парковка. Будинок був повністю відремонтований у 2013 році. Місто Тиват розташоване на узбережжі Которської затоки Адріатичного моря, на півострові Врмац. Тиват був заснований у III столітті до н. е. Вважається, що назва міста походить від імені іллірійської королеви Теути. Канадський бізнесмен Пітер Мунк побудував тут найрозкішнішу марину для суперяхт на Адріатиці під назвою "Порто-Монтенегро" (Porto Montenegro). Поряд з мариною працює музей "Збірка морського спадщини" (чорногор. Zbirka pomorskog naslijeđa).
Особливості
Немає даних
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 60.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
300.000 €
Внесок
60.000 €
Кредит
240.000 €
Відсотки
160.199 €
Сума щомісячного платежу
1.334 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Krašići, Tivat – 79 м², 3 ванних. Ціна: Ціна за запитом
Двокімнатна
3
79 m²
Продаж
Ціна за запитом

Квартира
Трикімнатна квартира на продаж Krašići, Tivat – 113 м², 4 ванних. Ціна: 282.500 €
Трикімнатна
4
113 m²
Продаж
282.500 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Krašići, Tivat – 119 м², 3 ванних. Ціна: 496.199 €