Продаж, Квартира Budva Bečići, 44 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Budva, Bečići
Bečići, Crna Gora
105.000 €
2.386,4 € / m²
Кімнати
1
Санузли
1
Площа
44 m²
Поверх
2
Квартира в Бечичах, № 225 Ось пропозиція опису, яка підкреслить переваги квартири: Комфортна однокімнатна квартира площею 44 м² у Бечичах чекає своїх власників, всього за 400 метрів від лазурного моря. Світлий житловий простір з функціональним плануванням та приємним балконом стане ідеальним місцем для вашого відпочинку або вигідною інвестицією в Чорногорії — і все це за 105 000 євро!
Особливості
Немає даних
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 21.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
105.000 €
Внесок
21.000 €
Кредит
84.000 €
Відсотки
56.070 €
Сума щомісячного платежу
467 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Квартира
Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 46 м², 1 ванна. Ціна: 90.000 €
Однокімнатна
1
46 m²
Продаж
90.000 €

Квартира
Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 46 м², 1 ванна. Ціна: 110.400 €
Однокімнатна
1
46 m²
Продаж
110.400 €

Квартира
Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 42 м², 1 ванна. Ціна: 124.962 €
Однокімнатна
1
42 m²
Продаж
124.962 €

Квартира
Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 43 м², 1 ванна. Ціна: Ціна за запитом
Однокімнатна
1
43 m²
Продаж
Ціна за запитом

Квартира
Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 45 м², 1 ванна. Ціна: Ціна за запитом
Однокімнатна
1
45 m²
Продаж
Ціна за запитом

Квартира
Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 37 м², 1 ванна. Ціна: 88.000 €
Однокімнатна