Продаж, Квартира Podgorica Stari Aerodrom, 30 m2

16. maj 2026.
Advert Image
1 / 6
Miloš Popović

Miloš Popović

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Stari Aerodrom

Адреса за запитом

73.500 €

2.450 € / m²

Кімнати

Студія

Санузли

1

Площа

30 m²

Поверх

2

Продаються студії на стадії будівництва в Подгориці. Студії мають площу 30 м2 і доступні на другому, третьому та четвертому поверхах житлового будинку. Це початкова фаза будівництва, що є хорошою можливістю для покупки на більш вигідних умовах. Локація активно розвивається та урбанізується, тому очікується зростання вартості нерухомості після завершення всього поселення та супутньої інфраструктури. Заплановане завершення робіт до 31.12.2027 року. ID нерухомості: SR01+382 69 618 445

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 14.700 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

73.500 €

Внесок

14.700 €

Кредит

58.800 €

Відсотки

39.249 €

Сума щомісячного платежу

327 €

  • Uploaded content
    Stellar nekretnine

    Miloš Popović

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Podgorica, Stari Aerodrom

Квартира

31. jan 2026.
Продаж - Квартира Podgorica, Stari Aerodrom

Podgorica, Stari Aerodrom

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Stari Aerodrom, Podgorica – 31 м², 1 ванна. Ціна: 75.000 €

Однокімнатна

1

31 m²

Продаж

75.000 €

Продаж - Квартира Podgorica, Stari Aerodrom

Квартира

6. maj 2026.
Продаж - Квартира Podgorica, Stari Aerodrom

Podgorica, Stari Aerodrom

Адреса за запитом

Студія квартира на продаж Stari Aerodrom, Podgorica – 33 м², 1 ванна. Ціна: 79.860 €

Студія

1

33 m²

Продаж

79.860 €

Продаж - Квартира Podgorica, Stari Aerodrom