Продаж, Будинок Tivat Ostalo, 150 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

425.000 €

2.833,3 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

150 m²

Вілла на Лустиці, № 652 Вілла на березі моря На півострові Лустиці, у тихій бухті Весло, продається кам'яний будинок загальною площею 150 м2. Будинок розташований на ділянці площею 290 м2, всього за 90 м від моря та найближчого пляжу. Будинок має 2 поверхи, на першому поверсі є вітальня, кухня, їдальня, ванна кімната, а також незавершена квартира з терасою. На другому поверсі є 2 спальні та тераса, з якої відкривається прекрасний вид на море. Перед будинком є парковка та можливість придбати ще 218 м2 ділянки поруч з будинком. Маленький чорногорський півострів Лустица може стати одним з найелітніших місць Середземномор'я. Півострів розташований поблизу Герцег-Нового, Котора та аеропорту в Тівті. З одного боку його омиває Адріатичне море, а з іншого – Которська затока. Територія Лустиці наразі поділена між двома муніципалітетами – Герцег-Новим і Тівтом. На всій Лустиці немає жодного міста – є лише маленькі села та поселення. На Лустиці розташовані пляжі Роза, Добріча, Жаньце, Міріще, пляж на острові Мамула з однойменною фортецею та інші. Пляж Жаньце, який простягається вздовж узбережжя сонячної долини Міріще, офіційно визнаний одним з найкращих пляжів Чорногорії. Покритий білим гравієм і оточений унікальними оливковими гаями, цей пляж є чудовим місцем для відпочинку. Бірюзові води моря в цих місцях надають цьому пляжу особливого шарму.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 85.000 €

Відсоткова ставка