Продаж, Будинок Budva Petrovac, 200 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

350.000 €

1.750 € / m²

Кімнати

5

Санузли

2

Площа

200 m²

Будинок у Петровці, № 939 Двоповерховий будинок з ексклюзивним розташуванням у центрі Петровця та захоплюючим видом на море! Престижна, тиха зона з розвинутою інфраструктурою. До пляжу 5 хвилин пішки. Простір навколо будинку оточений зеленню: виноград, ківі, мандарини, середземноморські рослини. Літня кухня зі спальнею та ванною. Парковка на 3 автомобілі. Є можливість добудови ще двох поверхів. Будинок ідеальний як для постійного проживання, так і для оренди. Враховуючи ціну землі в цій зоні, дійсно унікальна пропозиція!

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 70.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

350.000 €

Внесок

70.000 €

Кредит

280.000 €

Відсотки

186.899 €

Сума щомісячного платежу

1.556 €

Будинок

14. jun 2025.
Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Адреса за запитом

Чотирикімнатна будинок на продаж Petrovac, Budva – 140 м², 2 ванних. Ціна: 250.000 €

4

2

140 m²

Продаж

250.000 €

Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Будинок

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Адреса за запитом

Трикімнатна будинок на продаж Petrovac, Budva – 98 м², 2 ванних. Ціна: 350.000 €

3

2

98 m²

Продаж

350.000 €

Продаж - Будинок Budva, Petrovac