Продаж, Квартира Budva Pržno, 62 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Pržno

Xlix Ulica, 85315 Budva, Crna Gora

210.000 €

3.387,1 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

62 m²

Квартира в Пржно, № 2575 Пропонуємо на продаж квартиру з панорамним видом на море в Пржно, всього в 100 метрах від моря. Основні характеристики: Площа квартири: 62 м²Гараж: 13 м²Спальні: 1 гардеробТераси: 2Ванна кімната: 1 (з підігрівом підлоги)Кондиціонери: 2Вид: панорамний на мореОбладнання: 1 спальняГардероб2 терасиВанна кімната з підігрівом підлогиПовністю готова до заселенняРозташування: До пляжу Пржно: 100 м (1–2 хвилини пішки)До Будви (центр): ≈ 5–6 км (7–10 хвилин на автомобілі)До супермаркету (Волі в Рафаїловичах): ≈ 1,5 км (20 хвилин пішки)До аеропорту Тиват: ≈ 25 км (30 хвилин на автомобілі)Потенціал для оренди: Квартира має високий потенціал для оренди завдяки близькості до пляжу, панорамному виду на море та гаражу, що робить її гарною інвестицією як для короткострокової, так і для довгострокової оренди.

Особливості

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 42.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

210.000 €

Внесок

42.000 €

Кредит

168.000 €

Відсотки

112.140 €

Сума щомісячного платежу

934 €

Квартира

6. maj 2026.
Продаж - Квартира Budva, Pržno

Budva, Pržno

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Pržno, Budva – 66 м², 1 ванна. Ціна: 175.000 €

Двокімнатна

1

66 m²