Продаж, Будинок Tivat Krašići, 283 m2

03119599
-
Продаж
Будинок Tivat, Krašići
Krašići, Crna Gora
800.000 €
2.826,9 € / m²
Кімнати
5
Санузли
4
Площа
283 m²
Вілла в Крашичах, № 1076 Продається прекрасна вілла в Крашичах, передмісті Тівта, загальною площею 283 м2 на ділянці 300 м2. З тераси відкривається приголомшливий вид на безкінечний басейн і море. Чотириповерхова вілла з сучасним дизайном розташована за 300 м від найближчого пляжу. Вілла знаходиться в мальовничому та відокремленому місці, на пішій відстані від інфраструктури. Планування вілли: п’ять спалень, чотири ванні кімнати, дві вітальні, кухня, поєднана зі столовою, та три великі тераси. На ділянці ростуть дерева та кущі, є стаціонарний кам’яний гриль.
Особливості
Немає даних
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 160.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
800.000 €
Внесок
160.000 €
Кредит
640.000 €
Відсотки
427.198 €
Сума щомісячного платежу
3.557 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Krašići, Tivat – 283 м², 4 ванних. Ціна: 770.000 €
5
4
283 m²
Продаж
770.000 €

Будинок
Чотирикімнатна будинок на продаж Krašići, Tivat – 300 м², 4 ванних. Ціна: 1.700.000 €
4
4
300 m²
Продаж
1.700.000 €

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Krašići, Tivat – 420 м², 3 ванних. Ціна: Ціна за запитом
5
3
420 m²
Продаж
Ціна за запитом

Будинок
Чотирикімнатна будинок на продаж Krašići, Tivat – 105 м², 4 ванних. Ціна: 210.000 €
4
4
105 m²
Продаж
210.000 €

Будинок
Чотирикімнатна будинок на продаж Krašići, Tivat – 142 м², 4 ванних. Ціна: 320.000 €