Продаж, Квартира Podgorica Central Point, 40 m2

15. maj 2026.
Advert Image
1 / 9
Ivan  Aleksić

Ivan Aleksić

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Central Point

Адреса за запитом

132.500 €

3.312,5 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

40 m²

Поверх

9

Продається абсолютно нова та незаселена однокімнатна квартира в одному з найкращих місць міста, Central Point. Квартира розташована на дев'ятому (останньому) поверсі будинку високої якості з трьома ліфтами. Структура квартири: вхідний коридор, вітальня, кухня, спальня, ванна кімната та тераса. Є двосторонній вихід на терасу, яка виходить на бульвар. Цей житловий комплекс тільки що заселено, він побудований відповідно до всіх стандартів сучасного і сучасного будівництва, а також має паркувальні місця, розподілені по етажах. Завдяки своєму розташуванню і якості, ідеально підходить для інвестицій або проживання, поруч знаходяться численні установи, торгові центри, готелі тощо, тож пропонує абсолютно все необхідне для функціонального та урбаністичного життя. Можна купити квартиру через житловий кредит, а список нерухомості не містить обтяжень і обмежень.

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 26.500 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

132.500 €

Внесок

26.500 €

Кредит

106.000 €

Відсотки

70.755 €

Сума щомісячного платежу

589 €

  • Uploaded content
    Premium Group

    Ivan Aleksić

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Podgorica, Central Point

Квартира

20. maj 2026.
Master Real Estate
Продаж - Квартира Podgorica, Central Point

Podgorica, Central Point

Адреса за запитом