Продаж, Квартира Bar Sutomore, 51 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 11

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Bar, Sutomore

Адреса за запитом

90.000 €

1.764,7 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

51 m²

Поверх

2

Квартира в Сутоморі № 2305 Продається зручна квартира площею 51 м² у поселенні Сутоморе. Квартира знаходиться на 2-му поверсі сучасної будівлі і складається з однієї спальні, окремої кухні, ванної кімнати, коридору та просторий балкон з літньою кухнею. Переваги квартири: Площа: 51 м² Поверх: 2. Спальня: 1 Окрема кухня Ванна кімната Коридор Балкон з літньою кухнею Будинок охайний, з управлінською компанією, що забезпечує порядок і комфорт проживання. Просторі сходові платформи забезпечують додатковий комфорт для мешканців. У безпосередній близькості знаходяться два магазини, що робить покупки швидкими та зручними. Розташування квартири ідеальне для любителів пляжного відпочинку. До пляжу Мальєвік всього 1 км по рівній дорозі. Не пропустіть можливість стати власником цієї чудової квартири в прекрасному місці!

Особливості

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 18.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

90.000 €

Внесок

18.000 €

Кредит

72.000 €

Відсотки

48.060 €

Сума щомісячного платежу

400 €

Квартира

26. apr 2026.
Продаж - Квартира Bar, Sutomore

Bar, Sutomore

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Sutomore, Bar – 51 м², . Ціна: 75.000 €

Однокімнатна

-

51 m²