Продаж, Квартира Herceg Novi Igalo, 84 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Herceg Novi, Igalo

Igalo, Crna Gora

159.600 €

1.900 € / m²

Кімнати

2

Санузли

1

Площа

84 m²

Поверх

3

Квартира в Ігало, № 439 Новий житловий комплекс у поселенні Ігало, на узбережжі Бока-Которської. Загальна площа 2145 м2 розташована за 5 хвилин ходьби від моря. Будівля має 6 поверхів, з'єднаних ліфтом та сходами. Навколо будівлі облаштована парковка, дитячий майданчик та сад. У цій будівлі продаються квартири (однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні) площею від 25 до 80 м2.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 31.920 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

159.600 €

Внесок

31.920 €

Кредит

127.680 €

Відсотки

85.226 €

Сума щомісячного платежу

710 €

Квартира

14. jun 2025.
Продаж - Квартира Herceg Novi, Igalo

Herceg Novi, Igalo

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Igalo, Herceg Novi – 90 м², 2 ванних. Ціна: 155.000 €

Двокімнатна

2

90 m²

Продаж

155.000 €

Продаж - Квартира Herceg Novi, Igalo

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Herceg Novi, Igalo

Herceg Novi, Igalo

Igalo, Crna Gora

Двокімнатна квартира на продаж Igalo, Herceg Novi – 87 м², 1 ванна. Ціна: 180.000 €

Двокімнатна

1

87 m²

Продаж

180.000 €

Продаж - Квартира Herceg Novi, Igalo

Квартира

9. feb 2026.
Продаж - Квартира Herceg Novi, Igalo

Herceg Novi, Igalo

Адреса за запитом