Продаж, Будинок Kotor Muo, 145 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Kotor, Muo

Muo, Crna Gora

550.000 €

3.793,1 € / m²

Кімнати

6

Санузли

3

Площа

145 m²

Будинок у Муо, № 794 Продається будинок у поселенні Муо, загальною площею 145 м2, на ділянці 560 м2. Будинок знаходиться на першій лінії, всього в 5 метрах від моря. Перед будинком є пляж і парковка. У безпосередній близькості від будинку, до 500 метрів, розташовані лікарня, аптека, автобусна зупинка та школа. Враження доповнює прекрасний панорамний вид на море та гори. Будинок має історичне значення.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 110.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

550.000 €

Внесок

110.000 €

Кредит

440.000 €

Відсотки

293.699 €

Сума щомісячного платежу

2.446 €

Будинок

4. apr 2026.

Чотирикімнатна будинок на продаж Muo, Kotor – 115 м², 2 ванних. Ціна: 550.000 €

4

2

115 m²

Продаж

550.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Muo

Будинок

4. apr 2026.

Чотирикімнатна будинок на продаж Muo, Kotor – 260 м², 2 ванних. Ціна: 570.000 €

4

2

260 m²

Продаж

570.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Muo

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Muo

Kotor, Muo

Адреса за запитом

Двокімнатна будинок на продаж Muo, Kotor – 147 м², 1 ванна. Ціна: 275.000 €

2

1

147 m²

Продаж

275.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Muo

Будинок

4. apr 2026.

Чотирикімнатна будинок на продаж Muo, Kotor – 250 м², 2 ванних. Ціна: 1.220.000 €