Продаж, Квартира Kotor Kavač, 29 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Kotor, Kavač
Адреса за запитом
90.000 €
3.103,4 € / m²
Кімнати
Студія
Санузли
1
Площа
29 m²
Житловий комплекс у Кавчу, № 2460 Інвестиції в комфорт і престиж у самому серці Кавача Сучасний житловий комплекс преміум-класу розташований у мальовничій місцевості Кавач, всього за кілька хвилин їзди від старого міста Котора та узбережжя Адріатичного моря. Це ідеальне поєднання природи, сучасного комфорту та високого інвестиційного потенціалу. Комплекс включає 43 квартири з панорамним видом на море та гори, виконані в мінімалістичному архітектурному стилі з використанням натуральних матеріалів – каменю, скла та дерева. Просторі планування, високі стелі та великі тераси забезпечують відчуття свободи та комфорту. Інфраструктура для життя та відпочинку: Панорамний басейн з видом на море та гориЗони для роботи та відпочинку: коворкінг, лаунж-простори, терасиЗелені алеї, упорядковані сади, дитячий майданчикЗакрита, охоронювана територія з відеоспостереженням 24/7Підземний паркінг з зарядними пристроями для електромобілів (30 місць, ціна – 20 000 євро)Типи квартир на продаж: Студії – 29 м², 34 м² та 39 м²Однокімнатні квартири – 52 м²Двокімнатні квартири – 88 м²Ціна – від 1950 євро за м²<br data-start="1251" data-end="1254" />Передбачена розстрочка до 18 місяців з участю 40% Переваги розташування: Престижна, екологічно чиста зонаЛише 5 хвилин до Котора та аеропорту ТиватУнікальні панорамні видиТихе місце, ідеально підходить як для життя, так і для орендиІнвестиційний потенціал: Дохід від короткострокової оренди – до 8% на рікДохід від довгострокової оренди – 5–6%Можливість отримання посвідки на проживання при купівлі нерухомостіНизькі податкові ставки (податок на майно – всього 0,25–1%)Стійке зростання вартості об'єктів у цій місцевостіДата завершення будівництва: грудень 2026 року.