Продаж, Квартира Podgorica Preko Morače, 66 m2

Терміново

19. mart 2026.
Advert Image
1 / 5
Petar Popović

Petar Popović

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Preko Morače

Адреса за запитом

188.000 €

2.848,5 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

66 m²

Поверх

5

ПРОДАЄТЬСЯ ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА | 66 м2 | НАД МОРАЧЕЮ І ПОРУ ХРАМУ | 188.000 € Продається однокімнатна квартира в одному з найпопулярніших і престижних місць у Подгориці - Над Морачею, у непосередній близькості до Храму. Квартира має 66 м2 і в списку нерухомості зареєстрована як двокімнатна, що дозволяє легко реорганізувати простір у прибуткову структуру без великих будівельних втручань. Характеристики нерухомості: • Площа: 66 м2 • Поточна структура: однокімнатна • Можливість адаптації в двокімнатну квартиру • Повністю нова і сучасно оформлена • Якісно обладнана з ретельно підібраними деталями • Гардеробна • Світлий і функціонально організований простір Квартира відрізняється високим рівнем комфорту, хорошим природним освітленням і раціональною організацією простору. Будинок розташований у тихій та доглянутій частині міста, у безпосередній близькості до річки Морача, прогулянкових зон, шкіл, ресторанів та всіх ключових об'єктів. Локація гарантує довгострокову цінність нерухомості та є надійною інвестицією, як для проживання, так і для оренди. Для отримання додаткової інформації та організації візиту: Телефон: +382 68 146 916 Електронна пошта: prime.estate.pop@gmail.com Popović Prime Estate - Ваша нерухомість. Наша місія #квартири #подгорица🇲🇪 #продаж #агентствонерухомості

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 37.600 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості