Продаж, Будинок Kotor Risan, 162 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Kotor, Risan

Risan, Crna Gora

350.000 €

2.160,5 € / m²

Кімнати

4

Санузли

4

Площа

162 m²

Будинок у Рисні, № 868 Продається реконструйований будинок у самому центрі містечка Рисні, в частині старого міста. Будинок складається з 3 поверхів. Будинок підключений до міського водопостачання, а також має власний резервуар на випадок перебоїв з водопостачанням. Відстань до моря становить всього 100 метрів. На першому поверсі знаходиться функціональний ресторан. Площа ресторану становить 60 м2, також є критий літній майданчик. На другому поверсі – 2 апартаменти площею по 30 м2 (вітальня з кухнею, 2 спальні, ванна кімната та тераса). На третьому поверсі – апартамент площею 60 м2 (вітальня, кухня, 2 спальні, ванна кімната, коридор та тераса).

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 70.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

350.000 €

Внесок

70.000 €

Кредит

280.000 €

Відсотки

186.899 €

Сума щомісячного платежу

1.556 €

Будинок

26. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Risan

Kotor, Risan

Адреса за запитом

Трикімнатна будинок на продаж Risan, Kotor – 140 м², . Ціна: 300.000 €

3

-

140 m²

Продаж

300.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Risan

Будинок

26. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Risan

Kotor, Risan

Адреса за запитом

Трикімнатна будинок на продаж Risan, Kotor – 142 м², . Ціна: 230.000 €