Продаж, Квартира Budva Sveti Stefan, 42 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Sveti Stefan

Адреса за запитом

105.500 €

2.511,9 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

42 m²

Поверх

1

Квартира у Святому Стефані, № 2359 Квартира у Святому Стефані — це справжня можливість для тих, хто цінує спокій, приватність і красу природи. Розташована в одному з найпрестижніших районів Будванської рив'єри, ця нерухомість стане ідеальним місцем для відпочинку або постійного проживання. Квартира знаходиться на першому поверсі приємного двоповерхового будинку, а її площа становить 42 м². Просторі вікна виходять на море, відкриваючи захоплюючий вид, який буде радувати вас кожного дня. Цей будинок оточений тишею та природним спокоєм, що створює ідеальну атмосферу для відпочинку. Поряд знаходиться відомий пляж Червона Глава — один з найкрасивіших куточків чорногорського узбережжя. Тут ви можете насолоджуватися кристально чистою водою, приватністю та неповторним морським повітрям. Святий Стефан — це місце, де час, здається, сповільнюється, а кожен момент приносить задоволення. Живописні пейзажі, свіжий морський вітерець і тиша роблять цю місцевість ідеальною для тих, хто шукає гармонію та натхнення. Якщо ви мрієте про дім біля моря, де кожен день починається з погляду на безкрайній морський простір, ця квартира чекає саме на вас. Не пропустіть можливість стати частиною цієї краси. Зателефонуйте нам, щоб записатися на перегляд і дізнатися більше!

Особливості

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 21.100 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

105.500 €