Satılık, Ev Budva Ostalo, 212 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

600.000 €

2.830,2 € / m²

Oda

3

Banyo

2

Alan

212 m²

Budva'da sıra ev no. 1705 Budva'nın yakınında, deniz, St. Nikola Adası ve eski şehir manzarasına sahip Vidikovac mahallesinde benzersiz bir mülk. Bu townhouse, aşağıdaki düzenlemesi ile üç katlıdır: 1. KAT Birinci katta kapalı özel alana giriş, garaj, giriş alanı, yaz mutfağı, banyo ve havuz ile dinlenme alanına açılan teras bulunmaktadır. Burada ayrıca bir mangal da vardır. İkinci katta, yemek alanı ve mutfak kısmı ile geniş bir oturma odası, banyo ve teras bulunmaktadır. 3. KAT Üçüncü katta - üç yatak odası, jakuzi ve sauna ile bir banyo, teras. Tüm teraslardan ve panoramik pencerelerden deniz ve Budva Rivierası'nın güzel manzarası sunulmaktadır. Bu mülk, konfor ve mahremiyeti sevenler için mükemmel, ayrıca gelişmiş altyapıya sahip büyük bir şehre yakınlığı da vardır.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 120.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

600.000 €

Peşinat

120.000 €

Kredi

480.000 €

Faiz

320.399 €

Aylık ödeme tutarı

2.668 €

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 200 m², 2 banyo. Fiyat: 530.000 €

2

2

200 m²

Satılık

530.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 230 m², 2 banyo. Fiyat: 255.000 €

3

2

230 m²

Satılık

255.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 220 m², 4 banyo. Fiyat: 495.000 €

4

4

220 m²

Satılık

495.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 150 m², 2 banyo. Fiyat: 500.000 €

3

2

150 m²

Satılık

500.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 310 m², 3 banyo. Fiyat: 520.000 €

4

3

310 m²

Satılık

520.000 €

Satılık - Ev Budva, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı ev satılık Ostalo, Budva – 160 m², 3 banyo. Fiyat: 550.000 €

2

3

160 m²

Satılık

550.000 €