Satılık, Ev Herceg Novi Baošići, 174 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Herceg Novi, Baošići

Baošići, Crna Gora

330.000 €

1.896,6 € / m²

Oda

5

Banyo

3

Alan

174 m²

Baošići'de no. 972 Ev 5 yatak odası (veya 2 daire) ile iki katlı ev satılıktır. Deniz ve dağların muhteşem panoramik manzarasına sahip, Baošići köyünde yeni modern bir ev. Evin konumu, kıyıdaki en iyi yerlerden biridir. Ev, Akdeniz tarzında inşa edilmiştir, tüm şehir hizmetleri bağlıdır. Altı kilometre uzunluğundaki sahil yürüyüş yolundan sadece 150 m uzaklıktadır, bu yürüyüş yolu boyunca beyaz çakıl ile kaplı birçok hoş plaj, yat marinaları, restoranlar ve diğer turistik altyapı unsurları bulunmaktadır. Ev, ayrı girişlere sahip iki katlıdır. Alan - 174 m2. Arazi alanı - 320 m2. İç mekan yüksek kaliteli malzemelerle tamamlanmıştır. Tasarım mutfak ve mobilya. Her katta ayrı bir daire bulunmaktadır. Birinci katta (87,95 m2) - hol, mutfaklı oturma odası, 2 yatak odası, banyo, deniz manzaralı büyük teras (20,70 m2), bahçe. Panoramik camlama. Girişin önünde çiçek tarhları, deniz manzaralı büyük bir teras bulunmaktadır. İkinci katta (83,54 m2) - hol, mutfaklı oturma odası, 3 yatak odası, banyo, deniz manzaralı büyük teras, bahçe. Panoramik camlama, peyzaj düzenlemesi. Bir otopark yeri sağlanmıştır. Hırvatistan sınırına 15 km, Çilipi Havalimanı'na (Hırvatistan) 40 dakika, Tivat Havalimanı'na (Karadağ) 40 dakika.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 66.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

330.000 €

Peşinat

66.000 €

Kredi

264.000 €

Faiz

176.219 €

Aylık ödeme tutarı

1.467 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Baošići, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Baošići, Herceg Novi – 168 m², 3 banyo. Fiyat: 277.000 €

5

3

168 m²

Satılık

277.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Baošići, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Baošići, Herceg Novi – 380 m², 3 banyo. Fiyat: 315.000 €

6

3

380 m²

Satılık

315.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Baošići, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Baošići, Herceg Novi – 100 m², 2 banyo. Fiyat: 400.000 €

4

2

100 m²

Satılık

400.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Ev

26. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Baošići, Herceg Novi – 250 m², . Fiyat: 530.000 €

4

-

250 m²

Satılık

530.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Baošići, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Baošići, Herceg Novi – 280 m², 4 banyo. Fiyat: 699.000 €

7

4

280 m²

Satılık

699.000 €

Satılık - Ev Herceg Novi, Podi

Ev

19. feb 2026.
Horizon Real Estate
Satılık - Ev Herceg Novi, Podi