Satılık, İş yeri Budva Bečići, 600 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

İş yeri Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

1.150.000 €

1.916,7 € / m²

Oda

8

Banyo

-

Alan

600 m²

Bečići'deki Otel №844 Bečići'deki mini otel. Otel, sokağın sonunda, sessiz ve sakin bir yerde iyi bir konum ile avantajlı bir şekilde öne çıkıyor, Bečići'deki en iyi plajlara sadece 300 metre mesafede ve otelin yakınında gerekli tüm altyapı, kafe, süpermarket, eczane bulunmaktadır. Konaklama kapasitesi: - 5 stüdyo daire (mini mutfak, duş), - 3 oturma odası, yatak odası, mutfak ve banyo bulunan daire, - 1 dubleks daire, oturma odası, mutfak, iki yatak odası, banyo. Mini otelin alanı 600 m2'dir. Otel, sezon boyunca oteli sıcak su ile tamamen sağlayan bir güneş paneli sistemine sahiptir, ayrıca büyük dairede yerden ısıtma vardır ve otelde merkezi ısıtma sistemi kurulma imkanı vardır. Otelin uzun süredir oluşturulmuş bir düzenli müşteri tabanına sahip olduğunu belirtmek önemlidir, bu nedenle otelin Mayıs'tan Ekim'e kadar olan doluluğu %100'dür.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 230.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

1.150.000 €

Peşinat

230.000 €

Kredi

920.000 €

Faiz

614.098 €

Aylık ödeme tutarı

5.114 €

İş yeri

4. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Işyeri satılık Bečići, Budva – 600 m², 15 banyo. Fiyat: 1.500.000 €

15

15

600 m²

Satılık

1.500.000 €

Satılık - İş yeri Budva, Bečići

İş yeri

26. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Işyeri satılık Bečići, Budva – 311 m², . Fiyat: 750.000 €

-

-

311 m²

Satılık

750.000 €

Satılık - İş yeri Budva, Bečići

İş yeri

26. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Işyeri satılık Bečići, Budva – 1200 m², . Fiyat: 1.800.000 €

17

-

1200 m²

Satılık

1.800.000 €

Satılık - İş yeri Budva, Bečići

İş yeri

26. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Işyeri satılık Bečići, Budva – 224 m², . Fiyat: 2.000.000 €

17

-

224 m²

Satılık

2.000.000 €

Satılık - İş yeri Budva, Bečići

İş yeri

4. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Işyeri satılık Bečići, Budva – 823 m², 17 banyo. Fiyat: 2.100.000 €

17

17

823 m²

Satılık

2.100.000 €

Satılık - İş yeri Budva, Bečići

İş yeri

4. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Işyeri satılık Bečići, Budva – 1490 m², . Fiyat: 2.400.000 €

0

-

1490 m²

Satılık