Satılık, Daire Budva Petrovac, 56 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

160.000 €

2.857,1 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

56 m²

Kat

3

Petrovac'ta No. 1182 Daire Güzel iki odalı daire, 56 m2, Petrovac'ta havuzlu güvenli bir konut kompleksinin üçüncü katında yer almaktadır. Daire tamamen mobilyalıdır ve taşınmaya hazırdır. Kompleks, Petrovac plajına yaklaşık 250 metre ve güzel Lučice plajına çok yakın bir konumdadır. Dairenin konumu oldukça avantajlıdır, çünkü mağazalar, restoranlar ve eğlence mekanlarına yakındır, ancak yaz döneminde turist kalabalıklarından korunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 32.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

160.000 €

Peşinat

32.000 €

Kredi

128.000 €

Faiz

85.440 €

Aylık ödeme tutarı

711 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 56 m², 1 banyo. Fiyat: 135.000 €

1+1

1

56 m²

Satılık

135.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 135.000 €

2+1

1

52 m²

Satılık

135.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

8. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 159.000 €

1+1

1

53 m²

Satılık

159.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 102.000 €

2+1

1

53 m²

Satılık

102.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 61 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

61 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 49 m², 1 banyo. Fiyat: 142.000 €