Satılık, Daire Budva Bečići, 48 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Alekse Šantića, 85316 Budva, Crna Gora

150.000 €

3.125 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

48 m²

Kat

2

Beçiçlerde Daire No. 2504 Budva Rivierası'nda Daire Bir yatak odalı, aydınlık ve konforlu bir daire satışa sunulmaktadır; Budva Rivierası'nın en çekici bölgelerinden biri olan Beçiçler tatil beldesinde yer almaktadır. Eşya, denize sadece 550 metre mesafede, Mediterani Tara oteline yakın bir konumda bulunmaktadır; bu da lokasyonun yüksek statüsünü vurgulamaktadır. Yakınlarda bir otobüs durağı, süpermarket ve birçok kafe ve restoran bulunan düzenli bir yürüyüş yolu bulunmaktadır — konforlu bir yaşam ve tatil için gerekli olan her şey elinizin altında. Dairenin alanı 48 m²'dir ve düzenli modern bir binanın 2. katında yer almaktadır. Mekan en küçük detaylara kadar tasarlanmıştır: hoş bir oturma odası, ayrı bir yatak odası, işlevsel bir mutfak ve banyo. Pencereler, zeytin ağaçlarıyla çevrili sakin bir yerleşim alanına bakmaktadır; bu da huzur ve mahremiyet atmosferi yaratmaktadır. Fiyata 12 m²'lik kapalı garajda bir park yeri dahildir; bu da bu lokasyon için büyük bir avantajdır. Daire tamamen taşınmaya hazırdır ve hem oturum hem de kiralama için idealdir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 30.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

150.000 €

Peşinat

30.000 €

Kredi

120.000 €

Faiz

80.100 €

Aylık ödeme tutarı

667 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

18. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 127.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

127.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

27. avg 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

130.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora