Satılık, Daire Podgorica Centar, 41 m2

Acil

3. apr 2026.
Advert Image
1 / 8
Petar Popović

Petar Popović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

110.000 €

2.682,9 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

41 m²

Kat

1

SATILIK BİR ODALI DAİRE | 41m² | 110.000€ – PODGORİCA Konum: Podgorica (şehir merkezine 5 dakika) Alan: 41 m² Fiyat: 110.000€ 41m² alanında bir odalı daire, şehir merkezine sadece 5 dakika mesafede mükemmel bir konumda satılıktır. Daire işlevsel olarak düzenlenmiştir ve günlük yaşam için veya yatırım olarak uygundur. ⸻ Dairenin özellikleri: • Alan 41 m² • Bir odalı daire • 2 balkon • Çekici konum ⸻ Dairenin yapısı: • Koridor • Mutfak ve yemek alanı ile oturma odası • 1 yatak odası • Banyo • 2 balkon ⸻ Daire, tüm önemli olanaklara yakın mükemmel bir konumda yer almaktadır, yaşam veya kiralama için idealdir. ⸻ Ajans: Popović Prime Estate Ofis: Zabjelska Vektra, giriş 5, Podgorica Telefon: +382 68 146 916 Email: prime.estate.pop@gmail.com ⸻ #karadağ #podgorica #satış #daireler #gayrimenkul

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 22.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

110.000 €

Peşinat

22.000 €

Kredi

88.000 €

Faiz

58.740 €

Aylık ödeme tutarı

489 €

  • Uploaded content
    Popović Prime Estate

    Petar Popović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 110.000 €

2+1

1

42 m²

Satılık

110.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

5. maj 2026.
RD Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 41 m², 1 banyo. Fiyat: 110.000 €

1+1

1

41 m²

Satılık

110.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

9. apr 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

U blizini hotela Hilton

Bir yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

130.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

13. dec 2025.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 90.000 €

2+1

1

53 m²

Satılık

90.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

13. feb 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 50 m², 1 banyo. Fiyat: 90.000 €

2+1

1

50 m²

Satılık

90.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

21. jan 2026.