Satılık, Daire Podgorica Donja Gorica, 46 m2

Premium

11. maj 2026.
Advert Image
1 / 9
Monika  Deda

Monika Deda

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

135.000 €

2.934,8 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

46 m²

Kat

2

Satılık 46m² yüzölçümlü bir yatak odalı daire, Donja Gorica'daki modern Rezident binasının II. katında yer almaktadır. Daire güneybatı yönelimli olup, gün boyunca bol miktarda doğal ışık sağlar ve konaklama için hoş bir ortam sunar. Fonksiyonel bir düzene sahiptir ve oturma odası yemek alanı ve mutfak, yatak odası, banyo ve terastan oluşmaktadır. İnşaat ve son işlem kalitesine özel vurgu yapılmıştır – yüksek kaliteli malzemeler kullanılmış, tavan yüksekliği 3m olup, banyoda ek konfor için yerden ısıtma bulunmaktadır. Bina yüksek düzeyde güvenlik ve konfor sağlar – resepsiyona, video gözetimine, kontrollü girişe ve sakinlerin kullanımına açık spor salonuna sahiptir. Kompleks çitle çevrilidir ve rampanın altında park yeri sağlanmıştır. Kalitesi, konumu ve sunduğu olanaklar sayesinde, daire hem aile hayatı hem de kiralama için yatırım olarak mükemmel bir seçimdir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 27.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

135.000 €

Peşinat

27.000 €

Kredi

108.000 €

Faiz

72.090 €

Aylık ödeme tutarı

600 €

  • Uploaded content
    Domus Nekretnine

    Monika Deda

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Daire

6. feb 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Donja Gorica, Podgorica – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 117.600 €

1+1

1

42 m²

Satılık

117.600 €

Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Daire

18. apr 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Donja Gorica, Podgorica – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €

1+1

1

47 m²

Satılık

130.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Daire

17. apr 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Donja Gorica, Podgorica – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 134.000 €

1+1

1

46 m²

Satılık

134.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Daire

7. apr 2026.
Domus Nekretnine
Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Donja Gorica, Podgorica – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 145.000 €

1+1

1

47 m²

Satılık

145.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Daire

12. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Donja Gorica, Podgorica – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 87.000 €