Satılık, İş yeri Podgorica Zabjelo, 93 m2

19. mart 2026.
Advert Image
1 / 6
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

İş yeri Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

265.000 €

2.849,5 € / m²

Oda

5

Banyo

1

Alan

93 m²

Kat

Zemin kat

Satılık kaliteli ve son derece işlevsel bir işyeri, şehrin Zabjelo bölgesinde yer almaktadır. Bu lokasyon, yüksek insan ve araç trafiği ile tanınmakta olup, çeşitli iş faaliyetlerinin geliştirilmesi ve genişletilmesi için idealdir. Mekanın toplam alanı 93 m² olup, etkileyici 4 metre tavan yüksekliği, ek bir ferahlık hissi sağlamakta ve mevcut alanın en iyi şekilde kullanılmasına olanak tanıyan yaratıcı iç mekan tasarımı için fırsatlar sunmaktadır. Mekan, gelecekteki sahibinin ihtiyaçlarına göre kolay yeniden düzenlemeyi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Büyük vitrinler, mükemmel doğal aydınlatmaya katkıda bulunmakta ve sokaktan olağanüstü görünürlük sağlamaktadır; bu, doğrudan müşteri ile temas gerektiren faaliyetler için özellikle önemlidir. Yapısı ve konumu sayesinde, mekan geniş bir kullanım yelpazesi için uygundur: Bu işyeri, kendi işinizi kurmak veya kiralamak için mükemmel bir yatırım fırsatı sunmaktadır; zira bu şehir bölgesinde işyerlerine olan yüksek talep bulunmaktadır. Belgeler düzenlidir ve mülkiyet devri için hazırdır. Fiyat: 265.000 € Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Özellikler

Durum

İyi Durum

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 53.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

265.000 €

Peşinat

53.000 €

Kredi

212.000 €

Faiz

141.509 €

Aylık ödeme tutarı

1.178 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Anja Jovanovic