Satılık, Daire Kotor Dobrota, 32 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Kotor, Dobrota

Dobrota, Opština Kotor, Crna Gora

119.250 €

3.726,6 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

32 m²

Dobrota'da Daire №2118 !!!Kompleksdeki tüm dairelere göz atın!!! Yeni kompleks, UNESCO tarafından korunan Kotor şehrinin sadece beş dakikalık mesafesinde, Kotor Körfezi'nde yer almaktadır. Her daire, deniz ve dağların muhteşem manzarasına sahiptir ve burada yaşarken büyüleyici gün batımları ve gün doğumları sürekli arkadaşlarınız olacaktır. Kompleks iki binadan oluşmaktadır ve her daireye özel bir otopark yeri ile birlikte gelir. Yakında bir spa merkezi, çocuk oyun alanı ve resepsiyon inşaatı tamamlanacaktır. Yeşilliklerle çevrili olan bu kompleks, doğa ve Venedik mirası ile uyum içinde huzurlu bir yaşam için ideal bir yerdir. Yürüyüş mesafesinde, butik oteller, restoranlar ve kafelerin bulunduğu Dobrota'daki yürüyüş yolu bulunmaktadır. (function() { var moduleScript = document.createElement('script'); moduleScript.src = '//admin.realtyprotech.com/services/module/script.js'; moduleScript.addEventListener('load', function() { RPTModule.init({ token: 'mdrealty/BokaBellevue', color: '#0058B9', showButton: 1, text: 'Bir daire seçin',icon: 1, }); }); document.head.appendChild(moduleScript); })(); .RPTModule-btn{bottom: 140px; right: 40px;}

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 23.850 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

119.250 €

Peşinat

23.850 €

Kredi

95.400 €

Faiz

63.679 €

Aylık ödeme tutarı

530 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Kotor, Dobrota

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Dobrota, Kotor – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 85.000 €

Stüdyo

1

30 m²

Satılık

85.000 €

Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Kotor, Dobrota

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Dobrota, Kotor – 38 m², 1 banyo. Fiyat: 105.000 €

1+1

1

38 m²

Satılık

105.000 €

Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Kotor, Dobrota

Dobrota, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Dobrota, Kotor – 50 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

50 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Kotor, Dobrota

Dobrota, Opština Kotor, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Dobrota, Kotor – 56 m², 1 banyo. Fiyat: 135.000 €

1+1

1

56 m²

Satılık

135.000 €

Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Kotor, Dobrota

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Dobrota, Kotor – 46 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

46 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Dobrota

Kotor, Dobrota

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Dobrota, Kotor – 60 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun