Satılık, Daire Podgorica Zabjelo, 38 m2

9. apr 2026.
Advert Image
1 / 14

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

94.000 €

2.473,7 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

38 m²

Zabjelo, Podgorica'da kaliteli bir yeni inşaatta 38m2'lik yeni bir bir odalı daire satılıktır. Daire, binanın 1. katında yer almakta ve bir terası bulunmaktadır. Hemen taşınmaya hazır. Rampanın altında bir park yeri için uzaktan kumanda bulunmaktadır. Kredi ile satın alma mümkündür.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 18.800 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

94.000 €

Peşinat

18.800 €

Kredi

75.200 €

Faiz

50.196 €

Aylık ödeme tutarı

418 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

21. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 36 m², 1 banyo. Fiyat: 77.000 €

1+1

1

36 m²

Satılık

77.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

24. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

1+1

1

36 m²

Satılık

77.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

11. maj 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 35 m², 1 banyo. Fiyat: 77.600 €

Stüdyo

1

35 m²

Satılık

77.600 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo

1

35 m²

Satılık

77.600 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

10. mart 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 35 m², 1 banyo. Fiyat: 83.000 €

Stüdyo

1

35 m²

Satılık

83.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo