Satılık, Daire Budva Bečići, 55 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

110.000 €

2.000 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

55 m²

Kat

1

Bečići'nde daire no. 2273 Dairenin alanı 55 m2. Beş katlı modern bir binanın birinci katında yer alan bu daire, konfor, güzellik ve işlevselliğin benzersiz bir kombinasyonunu sunmaktadır. Daire, konforlu bir yaşam veya karlı kiralama için gerekli olan her şeye sahiptir: geniş bir oturma odası, rahat bir yatak odası, işlevsel bir mutfak ve modern bir banyo. Zeytin ağaçları arasında, çevredeki manzaranın muhteşem dağlarına bakan sabah kahvesi, günlük ritüeliniz haline gelecektir. Konfor, binanın yanındaki ücretsiz otopark ve dairenize erişimi kolaylaştıran bir asansör ile tamamlanmaktadır. Plaja sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu bina, güneşin ve denizin tadını ekstra bir çaba harcamadan çıkarmanız için size olanak sunmaktadır. Sadece metrekare başına 2000 euro fiyatla sunulan daire, geleceğinize ve yaşam kalitenize karlı bir yatırım temsil etmekte olup, cazip bir fiyatla konfor ve konumun eşsiz bir kombinasyonunu sunmaktadır. Deniz kenarında yaşam hayalinizi Budva Rivierası'nda gerçeğe dönüştürme fırsatını kaçırmayın.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 22.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

110.000 €

Peşinat

22.000 €

Kredi

88.000 €

Faiz

58.740 €

Aylık ödeme tutarı

489 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Omladinska, 85316 Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 59 m², 1 banyo. Fiyat: 90.000 €

1+1

1

59 m²

Satılık

90.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 58 m², 1 banyo. Fiyat: 94.900 €

1+1

1

58 m²

Satılık

94.900 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

7. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

7VR9+4HF, Ive Lole Ribara, Becici, Ivanovici

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 55 m², 1 banyo. Fiyat: 118.000 €

2+1

1

55 m²

Satılık

118.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €