Satılık, Daire Kotor Ostalo, 20 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Kotor, Ostalo

Talep üzerine adres

66.600 €

3.330 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

20 m²

Kotor'da daire no. 2229 Budva'nın banliyösü Lastva'da, yeni, inşaat halinde, şık ve modern bir kulüp evi satıyoruz. Budva'nın merkezine sadece 7 kilometre uzaklıkta bulunan bu yer, kentsel altyapının yakınlığını ve doğanın huzurunu birleştiriyor. Ünlü Jaz plajı da dahil olmak üzere güzel plajlar sadece 4 kilometre mesafededir. Modern mimari tasarım, 20 ila 35 metrekare arasında değişen dikkatlice tasarlanmış stüdyo daireler, yaratıcılık ve konfor için alan sunar. Daha fazla alana ihtiyaç varsa, 36 ila 50 metrekare arasında değişen bir yatak odalı daireler, huzur ve mahremiyet içinde keyif alabileceğiniz hoş bir köşe sağlar. Bu konut kompleksi, araçlarınız için pratiklik ve güvenlik sağlayarak iki katlı otopark ile konforunuzu da garanti eder. Üç katlı konut ile, resmedilmeye değer çevreye muhteşem bir manzara sunar, günlerinize sihirli bir dokunuş ekler. İnşaat kalitesine özel bir dikkat gösterilmekte ve modern teknolojiler kullanılmaktadır, bu da evinizin uzun ömürlü dayanıklılığını ve güvenliğini garanti eder. Aynı zamanda, metrekare başına 1850 eurodan başlayan fiyat, bu projeyi kaliteli yaşamı sevenler için erişilebilir kılmaktadır. İnşaat aşamasında, komşu dairelerin birleştirilmesi mümkündür.

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 13.320 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

66.600 €

Peşinat

13.320 €

Kredi

53.280 €

Faiz

35.564 €

Aylık ödeme tutarı

296 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Radanovići, Opština Kotor, Crna Gora

Stüdyo daire satılık Ostalo, Kotor – 29 m², 1 banyo. Fiyat: 71.400 €

Stüdyo

1

29 m²

Satılık

71.400 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 56 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

56 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 46 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

46 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

13. jan 2026.
Dandelion Real Estate

1+1

1

46 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 39 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

39 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

CQ96+776, Škaljari, Crna Gora

Stüdyo daire satılık Ostalo, Kotor – 29 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €