Satılık, Ev Žabljak Borje, 99 m2

3. maj 2026.
Advert Image
1 / 17
ZD

Zorica Djurovic

Gerçek kişi
WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

170.000 €

1.717,2 € / m²

Oda

3

Banyo

1

Alan

99 m²

Kat

3

Zabljak'ta turizm için ideal bir şekilde tek bir parselde iki ev için üst düzey yatırım İlk ev hemen taşınmaya hazır, bodrumlu ve iki katlı İkinci ev ise, alıcının isteğine göre tamamlanma imkanıyla inşaat aşamasında. Konut ve turistik kiralama için ideal. Karadağ'ın kuzeyinde en çok talep edilen lokasyonlardan birinde yatırım için olağanüstü bir fırsat Daha fazla bilgi ve ziyaret planlamak için bizimle iletişime geçin.

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 34.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

170.000 €

Peşinat

34.000 €

Kredi

136.000 €

Faiz

90.780 €

Aylık ödeme tutarı

756 €

  • ZD
    Zorica Djurovic

    Gerçek kişi

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Ev

9. maj 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Borje II

Üç yatak odalı ev satılık Borje, Žabljak – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 170.000 €

3

1

45 m²

Satılık

170.000 €

Satılık - Ev Žabljak, Borje

Ev

14. maj 2026.
Master Real Estate
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

Stüdyo ev satılık Borje, Žabljak – 90 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

0

1

90 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Ev Žabljak, Borje

Ev

21. apr 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı ev satılık Borje, Žabljak – 70 m², 1 banyo. Fiyat: 145.000 €

1

1

70 m²

Satılık

145.000 €

Satılık - Daire Žabljak, Borje

Daire

14. dec 2025.
Satılık - Daire Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Borje, Žabljak – 100 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

3+1

1

100 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Ev Žabljak, Borje

Ev

4. jan 2026.
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Borje, Žabljak – 207 m², 3 banyo. Fiyat: 310.000 €

6

3

207 m²

Satılık

310.000 €

Satılık - Arazi Žabljak, Borje

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

Arsa satılık Borje, Žabljak – 300 m². Fiyat: 14.000 €

300 m²

Satılık

46,7 €/m²

14.000 €

Satılık - Arazi Žabljak, Borje

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

Arsa satılık Borje, Žabljak – 1193 m². Fiyat: 50.000 €

1193 m²

Satılık

41,9 €/m²

50.000 €

Satılık - Arazi Žabljak, Borje

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

Arsa satılık Borje, Žabljak – 1485 m². Fiyat: 62.500 €

1485 m²

Satılık

42,1 €/m²

62.500 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Ev

4. jan 2026.
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

6

3

207 m²

Satılık

310.000 €

Satılık - Ev Žabljak, Borje

Ev

21. apr 2026.
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

1

1

70 m²

Satılık

145.000 €

Satılık - Ev Žabljak, Borje

Ev

9. maj 2026.
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Borje II

3

1

45 m²

Satılık

170.000 €

Satılık - Ev Žabljak, Borje

Ev

14. maj 2026.
Satılık - Ev Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Talep üzerine adres

0

1

90 m²

Satılık

120.000 €