Satılık, Daire Budva Ostalo, 44 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

88.000 €

2.000 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

44 m²

Budva'daki Kompleks №1828 Budva'nın merkezinde, ana Bulvar'a çok yakın yeni beş katlı konut kompleksi. Fiyat 88.000 eurodan başlıyor. 9 park yeri için yer altı otoparkı. Parke, seramik ve yüksek kaliteli sıhhi tesisat kullanılarak yüksek kaliteli iç mekan bitişi. Klima, kurulu televizyon ve internet, yangın alarmı. Denize mesafe 350 metre, Budva'nın Eski Şehri'ne yürüyerek 15 dakika.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 17.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

88.000 €

Peşinat

17.600 €

Kredi

70.400 €

Faiz

46.992 €

Aylık ödeme tutarı

391 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Budva – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 85.000 €

Stüdyo

1

42 m²

Satılık

85.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 98.000 €

1+1

1

47 m²

Satılık

98.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 100.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

100.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo