Satılık, Arazi Budva Markovići, 1050 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 3
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Markovići

Talep üzerine adres

210.000 €

200 € / m²

Alan

1050 m²

SATILIK, ARSA, MARKOVIĆİ-BUDVA Budva ve Eski Şehir'e mükemmel bir manzaraya sahip 1050m² yüzölçümlü arsa satılıktır. Bu, lüks bir mülk inşası ve yatırım için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Bu mülk, huzur, mahremiyet ve panoramik deniz manzarasının eşsiz bir kombinasyonunu sunarak, piyasada özellikle değerli ve nadir bir teklif haline gelmektedir. Arsa üzerinde 620m²'ye kadar bir yapı inşaatına izin verilmektedir, bu da çeşitli projelerin, villaların, turistik tesislerin veya apartman kompleksinin gerçekleştirilmesi için yeterli alan bırakmaktadır. Tam olarak konumu ve engellenemeyen manzarası nedeniyle, bu lokasyon hem kişisel kullanım hem de ticari amaçlar için uzun vadeli değer ve çekicilik garanti etmektedir. Arsa, birinci sınıf bir konumu, etkileyici manzaraları ve mükemmel inşaat potansiyelini bir yatırımda birleştirmek isteyen herkes için idealdir ve güvenlik ve kârlılık vaat etmektedir. Fiyat: 210.000€ LÜKS MÜLK 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Özellikler

Manazara

Panoramik Manzara

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 42.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

210.000 €

Peşinat

42.000 €

Kredi

168.000 €

Faiz

112.140 €

Aylık ödeme tutarı

934 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Acil

Arazi

30. maj 2025.
H
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Arsa satılık Markovići, Budva – 11246 m². Fiyat: 183.700 €

11246 m²

Satılık

16,3 €/m²

183.700 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

15. maj 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 957 m². Fiyat: 382.800 €

957 m²

Satılık

400 €/m²

382.800 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Arsa satılık Markovići, Budva – 4138 m². Fiyat: 415.000 €

4138 m²

Satılık

100,3 €/m²

415.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Markovići, Budva – 1000 m², 17 banyo. Fiyat: 840.000 €

17

17

1000 m²

Satılık

840.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Markovići, Budva – 950 m², 18 banyo. Fiyat: 2.310.000 €

18

18

950 m²

Satılık

2.310.000 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

6. okt 2025.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Markovići, Budva – 300 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

8

3

300 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 972.26 m². Fiyat: 194.452 €

972 m²

Satılık

200 €/m²

194.452 €

Satılık - Ev Budva, Markovići

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Markovići, Budva – 187 m², 3 banyo. Fiyat: 380.000 €

3

3

187 m²

Satılık

380.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Acil

Arazi

30. maj 2025.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Arsa satılık Markovići, Budva – 11246 m². Fiyat: 183.700 €

11246 m²

Satılık

16,3 €/m²

183.700 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Arsa satılık Markovići, Budva – 4138 m². Fiyat: 415.000 €

4138 m²

Satılık

100,3 €/m²

415.000 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

15. maj 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 957 m². Fiyat: 382.800 €

957 m²

Satılık

400 €/m²

382.800 €