Satılık, Daire Budva Bečići, 50 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

201.280 €

4.025,6 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

50 m²

Beçiçler'de daire no. 2255 Size, Beçiçler'in resmedici tatil bölgesinde yer alan yeni heyecan verici konut kompleksini sunuyoruz. Bu proje, deniz kenarında bir ev hayalinin somutlaşmasıdır ve çoğu daire, kıyı manzarasına eşsiz bir bakış sunmaktadır. Gelişmiş inşaat teknolojileri kullanılarak geliştirilen ve modern tasarım tarzında düzenlenen bu kompleks, konforlu bir yatak odalı dairelerden geniş üç yatak odalı dairelere kadar çeşitli konut düzenleri sunmaktadır. Her daire, size maksimum konfor ve işlevsellik sağlamak için tasarlanmıştır ve çalışmalar, güvenilirlik konusunda kanıtlanmış bir üne sahip bir yatırımcı tarafından gerçekleştirilmektedir. Sakinlere kendi kapalı otoparkları sunulmaktadır, bu da önemli bir avantajdır. Ayrıca, daireleri 2400 euro/m²'lik tanıtım fiyatıyla satın almak için özel koşullar sunuyoruz ve esnek bir ödeme sistemi seçme imkanı bulunmaktadır. Otopark alanının fiyatı 20.000 euro'dur, bu da yatırımınızı daha değerli kılmaktadır. Her günün konfor, güzellik ve kalite ile dolu olacağı bu eşsiz konut kompleksi ile yeni bir boyutta yaşamı seçin. (function() { var moduleScript = document.createElement(’script’); moduleScript.src = ’//admin.realtyprotech.com/services/module/script.js’; moduleScript.addEventListener(’load’, function() { RPTModule.init({ token: ’woow_ivanovici’, color: ’#0058B9’, showButton: 1, text: ’Daireyi seçin’,icon: 1, }); }); document.head.appendChild(moduleScript); })(); .RPTModule-btn{bottom: 130px; right: 40px;}

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 40.256 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

201.280 €

Peşinat

40.256 €

Kredi

161.024 €

Faiz

107.483 €

Aylık ödeme tutarı

895 €

Daire

3. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 171.600 €

1+1

1

52 m²

Satılık

171.600 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

1+1

1

52 m²

Satılık

171.600 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 48 m², 1 banyo. Fiyat: 172.800 €

1+1

1

48 m²

Satılık

172.800 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 174.000 €

1+1

1

47 m²

Satılık

174.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 180.000 €

1+1

1

53 m²

Satılık

180.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 192.000 €