Satılık, Daire Podgorica Zabjelo, 31 m2

16. maj 2026.
Advert Image
1 / 4
Miloš Popović

Miloš Popović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

71.300 €

2.300 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

31 m²

Kat

Zemin kat

Podgorica'da Zabjelo'da bir stüdyo daire satılmaktadır, yatırımcıdan doğrudan satın alma. Daire 31 m2 alanına sahip ve bir konut binasının ikinci katında yer alıyor. Mekan şu anda inşaatın son aşamasındadır. Cephe yerleştirilmiştir ve binada kalan tamamlayıcı işler bulunmaktadır. Daireyi ziyaret edip görebilirsiniz. Yeni bir alanda Zelenica'da, hızla gelişen huzurlu bir aile ortamında bulunmaktadır. Daire hem oturum hem de yatırım için iyi bir fırsat sunmaktadır. Gayrimenkul ID: IT02+382 69 618 445

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 14.260 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

71.300 €

Peşinat

14.260 €

Kredi

57.040 €

Faiz

38.074 €

Aylık ödeme tutarı

317 €

  • Uploaded content
    Stellar nekretnine

    Miloš Popović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

26. feb 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 31 m², 1 banyo. Fiyat: 63.300 €

Stüdyo

1

31 m²

Satılık

63.300 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 29 m², 1 banyo. Fiyat: 65.800 €

Stüdyo

1

29 m²

Satılık

65.800 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 28 m², 1 banyo. Fiyat: 66.200 €

Stüdyo

1

28 m²

Satılık

66.200 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 68.000 €

Stüdyo

1

30 m²

Satılık

68.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

28. jan 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 70.000 €

Stüdyo

1

30 m²

Satılık

70.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

27. feb 2026.
Popović Prime Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo