Satılık, Daire Budva Ostalo, 92 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 14

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

225.000 €

2.445,7 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

92 m²

Kat

2

Budva'da Daire No. 1306 Size tamamen yeni daireleri sunuyoruz. Daireler, 2019 yılında inşa edilen altı katlı bir binada yer almaktadır. Bina konumunu vurgulamak isteriz - sadece 50 metre uzaklıkta dükkanlar, pazarlar ve otobüs durakları bulunmaktadır. Denize 10 dakikalık yürüme mesafesindesiniz ve Budva merkezine sadece 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Modern iç mekan, tamamen mobilya ve ev aletleri ile donatılmıştır. Dairede 2 aydınlık yatak odası, büyük bir oturma odası, 2 banyo ve Adriyatik Denizi'nin panoramik ve güzel manzarasına sahip bir teras bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 45.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

225.000 €

Peşinat

45.000 €

Kredi

180.000 €

Faiz

120.150 €

Aylık ödeme tutarı

1.000 €

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 83 m², 2 banyo. Fiyat: 185.000 €

2+1

2

83 m²

Satılık

185.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 93 m², 2 banyo. Fiyat: 186.000 €

3+1

2

93 m²

Satılık

186.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 92 m², 2 banyo. Fiyat: 214.000 €

2+1

2

92 m²

Satılık

214.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 85 m², 2 banyo. Fiyat: 219.900 €

2+1

2

85 m²

Satılık

219.900 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 92 m², 1 banyo. Fiyat: 249.000 €

2+1

1

92 m²

Satılık

249.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 100 m², 1 banyo. Fiyat: 250.000 €