Satılık, Daire Budva Bečići, 51 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Ive Lole Ribara, 85316 Budva, Crna Gora

145.000 €

2.843,1 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

51 m²

Kat

2

Beçiçler'de daire no. 2584 51 m² alanında, Beçiçler'deki modern bir apartman binasının 2. katında yer alan bir yatak odalı daire satılıktır. Temel özellikler: Alan: 51 m²Kat: 2Yatak odası: 1Banyo: 1Teras: Deniz manzarasıDaire, işlevsel bir yerleşime sahiptir ve oturma odası ile mutfak alanı, ayrı bir yatak odası, banyo ve terastan oluşmaktadır. Daireden deniz ve şehir manzarası sunulmaktadır. Daire tamamen mobilyalıdır ve çamaşır makinesi gibi tüm gerekli beyaz eşyalarla donatılmıştır. Bina ayrıca bir asansörle donatılmıştır. Konum: Daire, Budva Rivierası'ndaki en popüler tatil ve yaşam yerlerinden biri olarak kabul edilen Beçiçler turistik yerleşiminde bulunmaktadır. Bölge, uzun kumsalı ve gelişmiş altyapısıyla tanınmaktadır. Beçiçler Plajı — yaklaşık 500 mYürüyüş yolu ve yürüyüş alanı — yaklaşık 500 mSüpermarketler ve dükkanlar — 200–300 mKafeler ve restoranlar — 300–500 mHotel Splendid Conference & Spa Resort — yaklaşık 700 mEski Budva Şehri — yaklaşık 3 kmYatırım potansiyeli: Beçiçler'deki gayrimenkuller, Budva Rivierası'ndaki en iyi plajlardan birine yakınlığı ve gelişmiş turistik altyapısı sayesinde istikrarlı bir talep görmektedir. Bu mülk, deniz kenarında konforlu bir ev olabileceği gibi, kiralama yoluyla gelir elde etme potansiyeli olan etkili bir yatırım da olabilir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 29.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

145.000 €

Peşinat

29.000 €

Kredi

116.000 €

Faiz

77.430 €

Aylık ödeme tutarı

645 €

Daire

7. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

7VR9+4HF, Ive Lole Ribara, Becici, Ivanovici

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 55 m², 1 banyo. Fiyat: 118.000 €

2+1

1

55 m²

Satılık

118.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

18. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 127.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

127.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €