Satılık, Daire Podgorica City Kvart, 92 m2

Acil

24. mart 2026.
Advert Image
1 / 9
Petar Popović

Petar Popović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, City Kvart

Talep üzerine adres

235.000 €

2.554,3 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

92 m²

SATILIK LÜKS İKİ ODALI DAİRE | 235.000€ – CITY KVART, PODGORİCA Lokasyon: City kvart, Podgorica Fiyat: 235.000€ Podgorica'nın en çekici lokasyonlarından biri olan City kvart'ta lüks bir şekilde döşenmiş iki odalı daire satılıktır. Daire mükemmel bir konumda yer almakta olup modern tasarım, fonksiyonel düzen ve yüksek donanım seviyesine sahiptir. Daire geniştir ve oturma odası, yemek alanı, tamamen donanımlı mutfak, iki yatak odası, iki banyo ve terastan oluşmaktadır. Ekstra değer, karemetreye dahil edilmeyen ve depo alanı olarak kullanılabilecek gömme dolaplı büyük bir çatı katıdır (~10m²). Daire, aşağıdakiler dahil olmak üzere tamamen döşenmiş olarak satılmaktadır: • Tüm elemanlarıyla mutfak • Beyaz eşyalar (buzdolabı, bulaşık makinesi, ocak, fırın) • Çamaşır ve kurutma makinesi • Gömme dolaplar ve tamamen döşenmiş odalar • Üç klima Daire, bina sakinleri için bir park kartı ile birlikte gelmektedir, bu da bir park yeri sağlamaktadır. Daire, hem aile yaşamı hem de yatırım için idealdir. Ajans: Popović Prime Estate Ofis: Zabjelska Vektra, giriş 5, Podgorica Telefon: +382 68 149 916 Email: prime.estate.pop@gmail.com #karadağ #podgorica #citykvart #gayrimenkul #satılık lüks daireler 🏡

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 47.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

235.000 €

Peşinat

47.000 €

Kredi

188.000 €

Faiz

125.490 €

Aylık ödeme tutarı

1.045 €

  • Uploaded content
    Popović Prime Estate

    Petar Popović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Daire

27. mart 2026.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 92 m², 2 banyo. Fiyat: 235.000 €

2+1

2

92 m²

Satılık

235.000 €

Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Talep üzerine adres

2+1

2

92 m²

Satılık

235.000 €

Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Daire

24. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 92 m², 1 banyo. Fiyat: 235.000 €

2+1

1

92 m²

Satılık

235.000 €

Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Daire

13. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 92 m², 2 banyo. Fiyat: 268.000 €

2+1

2

92 m²

Satılık

268.000 €

Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Daire

14. jan 2026.
Dandelion Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

City kvart

İki yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 92 m², 1 banyo. Fiyat: 268.000 €