Satılık, Ev Bar Šušanj, 420 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

395.000 €

940,5 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

420 m²

Şušan'daki ev no. 627 Bar Rivierası'ndaki Yeşil Kuşak'ta yeni üç katlı ev. Ev, gerekli olan her şeyle tamamen donatılmıştır: banyo, kablo TV, klima, mini mutfak. Evin iyi bir konumu, tüm gerekli altyapının erişilebilirliği. Denize sadece 250 metre.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 79.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

395.000 €

Peşinat

79.000 €

Kredi

316.000 €

Faiz

210.929 €

Aylık ödeme tutarı

1.756 €

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Talep üzerine adres

İki yatak odalı ev satılık Šušanj, Bar – 88 m², 1 banyo. Fiyat: 170.000 €

2

1

88 m²

Satılık

170.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

İki yatak odalı ev satılık Šušanj, Bar – 190 m², 1 banyo. Fiyat: 180.000 €

2

1

190 m²

Satılık

180.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Talep üzerine adres

İki yatak odalı ev satılık Šušanj, Bar – 94 m², 1 banyo. Fiyat: 190.000 €

2

1

94 m²

Satılık

190.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Šušanj, Bar – 218 m², 1 banyo. Fiyat: 330.000 €

4

1

218 m²

Satılık

330.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Šušanj, Bar – 120 m², 2 banyo. Fiyat: 350.000 €

5

2

120 m²

Satılık

350.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Šušanj, Bar – 245 m², 1 banyo. Fiyat: 470.000 €

8

1

245 m²

Satılık

470.000 €

Satılık - Ev Bar, Šušanj

Ev